یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های سفر در انگلستان (ABTA) مقصدهای پربازدید در سال 2016 را پیش‌بینی‌ کرده که نام ایران نیز در این میان به چشم می‌خورد.
 
به گزارش میزان، یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های سفر در انگلستان (ABTA) مقصدهای پربازدید در سال 2016 را پیش‌بینی‌ کرده که نام ایران نیز در این میان به چشم می‌خورد. 
 
در این گزارش پیش‌بینی شده که گردشگران در سال 2016، کشورهایی که از لحاظ امنیت مورد قبول اکثر کشورها هستند را در اولویت سفرهای خود قرار خواهند داد. 
 
اهمیت دادن به سفرهای ماجراجویانه، سفر به مناطق مدیترانه غربی همچون اسپانیا و رزرو اماکن اقامتی ارزان مثل هتل‌آپارتمان‌ها نیز از جمله مواردی است که در این گزارش درباره گردشگران سال 2016 پیش‌بینی شده است و گفته شده که جزو اولویت‌های آنها خواهند بود. 
 
ابوظبی، کانادا، چین، فرانسه، هاوایی، ایسلند، ایران، ایتالیا، پرو، لهستان، استرالیا و سریلانکا نام کشورهایی است که ABTA در لیست نقاط پربازدید پیش‌بینی شده در سال 2016 قرار داده است.
 
پرطرفدارترین کشورهای توریستی در 2016
منبع : خبری-مقاله-عکس |پرطرفدارترین کشورهای توریستی در 2016 ##
برچسب ها : پیش‌بینی ,گزارش ,پربازدید ,abta ,پیش‌بینی‌ کرده ,مقصدهای پربازدید ,abta مقصدهای ,انگلستان abta ,بزرگ‌ترین انجمن‌های ,abta مقصدهای پربازدید